Rychloupínací svěrka s přírubovou základnou. Upínací síla 227 kg. Horizontální montáž. Gumové upnutí pro ochranu a lepší fixaci materiálu.
| Obj. číslo | 5023202250 |
| Obj. číslo | 5023202250 |
Rychloupínací svěrka s přírubovou základnou. Upínací síla 227 kg. Horizontální montáž. Gumové upnutí pro ochranu a lepší fixaci materiálu.
Rychloupínací svorka s upínací silou 227 kg pro upnutí materiálu nebo nástrojů při obrábění:

| Upínací síla: | 227 kg |
| Úhel rozevření ramene: | 90 ° |
| Úhel rukojeti při otevření: | 65 ° |
| Vřeteno: | HS-FC-56212 |
| Typ ramene: | U |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Hmotnost: | 0,265 kg |
| Upínací síla: | 227 kg |
| Úhel rozevření ramene: | 90 ° |
| Úhel rukojeti při otevření: | 65 ° |
| Vřeteno: | HS-FC-56212 |
| Typ ramene: | U |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Hmotnost: | 0,265 kg |