Tlaková fľaša na zváranie MAG nehrdzavejúcich ocelí (nereze). Bezšvová oceľová plynová fľaša s objemom 8 litrov vrátane náplne 1,8 m3 98 % Ar + 2 % CO2 s uzatváracím ventilom s výpustným závitom W21,8x1/14".
| Obj. číslo | plyn-mix-98-ar-2-co2 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.6.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 102,50 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
| Obj. číslo | plyn-mix-98-ar-2-co2 |
| Splátky už od | |
Tlaková fľaša na zváranie MAG nehrdzavejúcich ocelí (nereze). Bezšvová oceľová plynová fľaša s objemom 8 litrov vrátane náplne 1,8 m3 98 % Ar + 2 % CO2 s uzatváracím ventilom s výpustným závitom W21,8x1/14".
Ochranný plyn pre zváranie metódou MAG. MIX 98% Ar + 2% CO2 je zmes určená na zváranie nehrdzavejúcich ocelí (nereze).
Argón zabraňuje zamŕzaniu zmesi, zmes zabezpečuje nižší rozstrek, lepšie horenie oblúka a krajší vzhľad zvaru.
Obsah dodávky:
| Metóda zvárania: | MAG (CO2 zváranie) |
| Obsah: | 8 l |
| Náplň: | 1,8 m3 |
| Pracovný tlak: | 200 Bar |
| Pripojenie na výstupe: | W21,8x1/14“ |
| Výška fľaše: | 823 mm |
| Priemer: | 142 mm |
| Hmotnosť: | 14,2 kg |
| Certifikácia: | 1999/36/ES |
| Metóda zvárania: | MAG (CO2 zváranie) |
| Obsah: | 8 l |
| Náplň: | 1,8 m3 |
| Pracovný tlak: | 200 Bar |
| Pripojenie na výstupe: | W21,8x1/14“ |
| Výška fľaše: | 823 mm |
| Priemer: | 142 mm |
| Hmotnosť: | 14,2 kg |
| Certifikácia: | 1999/36/ES |