Čelovka BERG 3 W so senzorom pohybu a USB nabíjaním, batéria 1200 mAh, viac režimov svietenia (biele a červené svetlo), ľahká a pohodlná na nosenie. Ideálna pre dielňu aj outdoor.
| Obj. číslo | B070000007 |
| Obj. číslo | B070000007 |
Čelovka BERG 3 W so senzorom pohybu a USB nabíjaním, batéria 1200 mAh, viac režimov svietenia (biele a červené svetlo), ľahká a pohodlná na nosenie. Ideálna pre dielňu aj outdoor.
Čelová LED baterka BERG 3 W Sensor B070000007 so svetelným výkonom 3 W poskytuje dostatočne intenzívne osvetlenie a vďaka integrovanému senzoru pohybu ju možno ovládať bezdotykovo, čo je ideálne, keď máte špinavé alebo zaneprázdnené ruky.
Svietidlo má integrovanú dobíjateľnú batériu 1200 mAh, ktorá zaisťuje dlhú výdrž na jedno nabitie. Nabíja sa cez USB kábel (súčasť balenia).
Čelovka má 5 režimov ovládania intenzity svetla: centrálne biele 3W XPE, bočné biele 3W COB LED diódy, kombinované biele 3W XPE + 3W COB, červené COB a červené COB stroboskopické svetlo.
Telo svietidla je vyrobené z ľahkého a odolného plastu ABS/hliník, vďaka čomu sa pohodlne nosí aj pri dlhšom používaní. Elastický nastaviteľný popruh umožňuje stabilné uchytenie na prilbu, čiapku alebo priamo na hlavu.
Čelovka kombinuje moderné funkcie, nízku hmotnosť (0,06 kg), vysokú spoľahlivosť a praktickosť. Je ideálnym doplnkom pre zváračov, montérov, servisných technikov, domácich majstrov a športových nadšencov (cyklistika, beh, turistika, horolezectvo).
| Výkon: | 3 W |
| Napájanie: | kábel USB typu B |
| Svetelný tok: | 140 lm + 120 lm |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Diódy: | 3 W CREE XPE 140 lm + 3 W COB LED 120 lm |
| Kapacita batérie: | 1200 mAh |
| Krytie: | IP65 |
| Rozmer: | 60 × 40 × 35 mm |
| Výkon: | 3 W |
| Napájanie: | kábel USB typu B |
| Svetelný tok: | 140 lm + 120 lm |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Diódy: | 3 W CREE XPE 140 lm + 3 W COB LED 120 lm |
| Kapacita batérie: | 1200 mAh |
| Krytie: | IP65 |
| Rozmer: | 60 × 40 × 35 mm |