Rýchloupínací čap bez otvoru pre O-krúžky pre upínanie hliníkových profilov. Je kompatibilný s celým sortimentom dielov Siegmund.
| Obj. číslo | 2-160511 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 28.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 58,10 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
| Obj. číslo | 2-160511 |
| Splátky už od | |
Rýchloupínací čap bez otvoru pre O-krúžky pre upínanie hliníkových profilov. Je kompatibilný s celým sortimentom dielov Siegmund.
| Dĺžka: | 53 mm |
| Priemer: | 16 mm |
| Pevnosť v šmyku: | 55 kN |
| Uťahovací moment Oceľ: | 10 Nm |
| Uťahovací moment Hliník: | 2,5 Nm |
| Pevnosť v ťahu: | 10 kN |
| Hmotnosť: | 0,08 kg |
| Dĺžka: | 53 mm |
| Priemer: | 16 mm |
| Pevnosť v šmyku: | 55 kN |
| Uťahovací moment Oceľ: | 10 Nm |
| Uťahovací moment Hliník: | 2,5 Nm |
| Pevnosť v ťahu: | 10 kN |
| Hmotnosť: | 0,08 kg |