Robustná uhlová brúska s reguláciou otáčok a výkonným motorom pre najrôznejšie aplikácie doma, v dielni, servise.
| Obj. číslo | 603611000 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 28.3.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 79,59 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 5%
| Obj. číslo | 603611000 |
| Splátky už od | |
Robustná uhlová brúska s reguláciou otáčok a výkonným motorom pre najrôznejšie aplikácie doma, v dielni, servise.
Obsah balenia:
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 850 W |
| Krútiaci moment: | 2 Nm |
| Výstupný výkon: | 480 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 3000 – 11500 ot/min |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 8500 /min |
| Závit vretena: | M 14 |
| Dĺžka kábla: | 2,5 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 1,9 kg |
| Brúsenie povrchu: | 8 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 2,5 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 88 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 99 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 850 W |
| Krútiaci moment: | 2 Nm |
| Výstupný výkon: | 480 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 3000 – 11500 ot/min |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 8500 /min |
| Závit vretena: | M 14 |
| Dĺžka kábla: | 2,5 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 1,9 kg |
| Brúsenie povrchu: | 8 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 2,5 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 88 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 99 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |