Robustná brúska so silným 1400 W motorom, pre priemer kotúča 125 mm. Rýchla beznástrojová výmena kotúča, ochranná spojka, možnosť otočenia krytu prevodovky o 90°, ochrana proti preťaženiu, jemný nábeh.
| Obj. číslo | 600347000 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 8.10.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 100,73 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 600347000 |
| Splátky už od | |
Robustná brúska so silným 1400 W motorom, pre priemer kotúča 125 mm. Rýchla beznástrojová výmena kotúča, ochranná spojka, možnosť otočenia krytu prevodovky o 90°, ochrana proti preťaženiu, jemný nábeh.
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 1400 W (1400) |
| Krútiaci moment: | 3,3 Nm (3,3) |
| Výstupný výkon: | 780 W (780) |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 11500 ot/min (11500) |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 10500 /min (10500) |
| Závit vretena: | M 14 |
| Gumový obvod: | 194 mm (194) |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,2 kg (2,2) |
| Brúsenie povrchu: | 7,5 m/s² (7,5) |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 2,5 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 87 dB(A) (87) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 98 dB(A) (98) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 1400 W (1400) |
| Krútiaci moment: | 3,3 Nm (3,3) |
| Výstupný výkon: | 780 W (780) |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 11500 ot/min (11500) |
| Počet otáčok pri menovitom zaťažení: | 10500 /min (10500) |
| Závit vretena: | M 14 |
| Gumový obvod: | 194 mm (194) |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,2 kg (2,2) |
| Brúsenie povrchu: | 7,5 m/s² (7,5) |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 2,5 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 87 dB(A) (87) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 98 dB(A) (98) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |