Ľahká uhlová brúska s výkonným motorom 1900 W, s reguláciou rýchlosti a ergonomickou rukoväťou, ktorá znižuje vibrácie.
| Obj. číslo | 7100249668 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 289,46 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100249668 |
| Splátky už od | |
Ľahká uhlová brúska s výkonným motorom 1900 W, s reguláciou rýchlosti a ergonomickou rukoväťou, ktorá znižuje vibrácie.
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 1900 W |
| Výstupný výkon: | 1220 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 11500 ot/min |
| Max. obvodová rýchlosť: | 80 m/s |
| Závit vretena: | M 14 |
| Stupeň ochrany: | IP X0 |
| Brúsenie povrchu: | 6 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 4 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |
| Typ brúsky: | uhlová brúska |
| Menovitý príkon: | 1900 W |
| Výstupný výkon: | 1220 W |
| Priemer brúsnych kotúčov: | 125 mm |
| Maximálna rýchlosť: | 11500 ot/min |
| Max. obvodová rýchlosť: | 80 m/s |
| Závit vretena: | M 14 |
| Stupeň ochrany: | IP X0 |
| Brúsenie povrchu: | 6 m/s² |
| Brúsenie brúsnym papierom: | 4 m/s² |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |