Výkonný kalander na brúsenie, satinovanie, kefovanie a leštenie napr. ušľachtilej ocele na vysoký lesk. Priemer brúsneho telieska 100 - 200 mm. Menovitý príkon 1700 W. Ochrana proti preťaženiu a opätovnému spusteniu.
| Obj. číslo | 602259000 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 602259000 |
| Splátky už od | |
Výkonný kalander na brúsenie, satinovanie, kefovanie a leštenie napr. ušľachtilej ocele na vysoký lesk. Priemer brúsneho telieska 100 - 200 mm. Menovitý príkon 1700 W. Ochrana proti preťaženiu a opätovnému spusteniu.
Balenie obsahuje:
| Typ brúsky: | satinovacia |
| Menovitý príkon: | 1700 W |
| Krútiaci moment: | 17 Nm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 800 – 3000 ot/min |
| Priemer brúsneho telieska: | 100 – 200 mm |
| Šírka brúsneho telieska: | 50 – 100 mm |
| Závit vretena: | M 14 |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,9 kg |
| Satinovanie: | 3,8 m/s2 |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |
| Typ brúsky: | satinovacia |
| Menovitý príkon: | 1700 W |
| Krútiaci moment: | 17 Nm |
| Počet otáčok voľnobehu: | 800 – 3000 ot/min |
| Priemer brúsneho telieska: | 100 – 200 mm |
| Šírka brúsneho telieska: | 50 – 100 mm |
| Závit vretena: | M 14 |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Hmotnosť bez prívodného kábla: | 2,9 kg |
| Satinovanie: | 3,8 m/s2 |
| Odchýlka merania K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 91 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 102 dB(A) |
| Odchýlka merania K: | 3 dB(A) |