Priama vzduchová brúska na kovy, drevo, plasty, kameň. Výborná pre úzke rohy a štribiny. Efektívny motor pre stabilnejšie otáčky, výkon 372 W, 4000 ot/min, upnutie brúsnych nástrojov do klieštiny ø 6 mm.
| Obj. číslo | 7100083999 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 780,27 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 33%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 7100083999 |
| Splátky už od | |
Priama vzduchová brúska na kovy, drevo, plasty, kameň. Výborná pre úzke rohy a štribiny. Efektívny motor pre stabilnejšie otáčky, výkon 372 W, 4000 ot/min, upnutie brúsnych nástrojov do klieštiny ø 6 mm.
| Typ brúsky: | priama brúska |
| Výkon motora: | 372 W |
| Maximálna rýchlosť: | 4000 ot/min |
| Priemer klieštiny: | 6 mm |
| Hmotnosť: | 1,1163 kg |
| Brúsenie povrchu: | 1,43 m/s² (1,43) |
| Odchýlka merania K: | 0,08 m/s² (0,08) |
| Hladina akustického tlaku: | 89,2 dB(A) (89,2) |
| Typ brúsky: | priama brúska |
| Výkon motora: | 372 W |
| Maximálna rýchlosť: | 4000 ot/min |
| Priemer klieštiny: | 6 mm |
| Hmotnosť: | 1,1163 kg |
| Brúsenie povrchu: | 1,43 m/s² (1,43) |
| Odchýlka merania K: | 0,08 m/s² (0,08) |
| Hladina akustického tlaku: | 89,2 dB(A) (89,2) |