Zažite nový LORCH, Saprom S-XT práve teraz!

Zažite nový LORCH, Saprom S-XT práve teraz!

Odporučte stránku svojím známym

lorch s xt

Rozdiel je v oblúku.

Zváranie je veľmi  ťažká práca. Ešte sa k tomu sa pridávajú aj nároky na vzhľad, kvalitu a geometriu zvaru. Toto sa dá zvládnuť len premysleným know-how, veľkými skúsenosťami a správnym vybavením. Dnešné prísne požiadavky, ktoré platia predovšetkým v priemysle, sa ešte zvládnuť dajú.  Mnohí však ale zabúdajú na ešte jeden ďalší, veľmi podstatný faktor, ktorý má rozhodujúci podiel na dosahovaní prvotriednych a predovšetkým rentabilných výsledkov zvárania: mať správny cit pre oblúk. Iba keď zvárač a zdroj fungujú ako jeden celok, je dlhodobé zváranie ziskom. Výsledkom sú efektívne zváracie práce, ktoré šetria peniaze a cenný čas.

Nová Lorch séria S ( Saprom) je optimálne pripravená na všetky eventuality pri pulznom zváraní MIG-MAG . Dáva  zváračovi možnosť nastaviť zdroj podľa svojich individuálnych potrieb. Zvárač tak má oblúk trvale  a plne pod kontrolou , môže plnohodnotne zvárať oceľ, nerez, hliník a taktiež CuSi  s extrémne malým rozstrekom a s optimálnou kontrolou tavného kúpeľa. O skvelé pocity sa starajú výkonné procesy XT a Speed, optimalizovaná koncepcia ovládania, individuálna konfigurovateľnosť zdroja pre všetky oblasti použitia v priemysle, pri remeselníckych prácach. V jeho príslušenstve nájdeme rosiahle programové vybavenie, ktoré neponecháva žiadne priania nesplnené.

Tak toto znie dobre. Ešte lepší je však pocit pri zváraní, ktorý presvedčuje od prvého zvaru.

Týmto si Vám dovoľujeme predstaviť novú sériu S - XT( Saprom ) od firmy Lorch. Konkrétnu ponuku zváracích strojov a parametre si môžete pozrieť po kliknutí sem.

Prehľad všetkých výhod