Obalená bázická elektróda na MMA zváranie nízkolegovaných vysokopevných konstrukčných ocelí bez predhrevu alebo s minimálnym predhrevom.
| Obj. číslo | 75753240G0 |
| Cena za kg | 11,39 € |
| Balenie | 2,2 kg |
| Obj. číslo | 75753240G0 |
| Cena za kg | 11,39 € |
Obalená bázická elektróda na MMA zváranie nízkolegovaných vysokopevných konstrukčných ocelí bez predhrevu alebo s minimálnym predhrevom.
Uvedená cena je za celé balenie (1/2 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach, 1 krabička = 2,2 kg/44 kusov.
Vákuové balenie VacPac™ (VP) umožňuje použitie elektród ihneď po otvorení bez ďalšieho presušovania.
| Použitie pre materiál: | vysokopevná oceľ / nízkolegované ocele |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 100 – 150 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Mn = 1,61; Si = 0,36; Ni = 2,4; Cr = 0,4; Mo = 0,4 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 5,0 ml/100 g |
| Napätie: | 23 V |
| Doba horenia: | 80 s |
| Účinnosť: | 67 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 31,5 |
| Hmotnosť krabice: | 2,2 kg |
| Počet v krabici: | 44 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 780 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 830 MPa |
| Ťažnosť A5: | 20 % |
| KV/T: | 60 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18275-A: E 69 4 Mn2NiCrMo B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.5: E11018-G |
| Aprobácie: | ABS / DB / VdTÜV / CE: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | vysokopevná oceľ / nízkolegované ocele |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 100 – 150 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Mn = 1,61; Si = 0,36; Ni = 2,4; Cr = 0,4; Mo = 0,4 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 5,0 ml/100 g |
| Napätie: | 23 V |
| Doba horenia: | 80 s |
| Účinnosť: | 67 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 31,5 |
| Hmotnosť krabice: | 2,2 kg |
| Počet v krabici: | 44 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 780 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 830 MPa |
| Ťažnosť A5: | 20 % |
| KV/T: | 60 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18275-A: E 69 4 Mn2NiCrMo B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.5: E11018-G |
| Aprobácie: | ABS / DB / VdTÜV / CE: EN 13479 |