Obalená elektróda na MMA zváranie vysokopevných ocelí pre konštrukcie pracujúce pri nízkych teplotách, na zvary koľajníc a návary opotrebených častí, na tupé zvary koľajníc s pevnosťou 800 - 900 MPa.
| Obj. číslo | 74785040G0 |
| Cena za kg | 11,00 € |
| Balenie | 2,4 kg |
| Obj. číslo | 74785040G0 |
| Cena za kg | 11,00 € |
Obalená elektróda na MMA zváranie vysokopevných ocelí pre konštrukcie pracujúce pri nízkych teplotách, na zvary koľajníc a návary opotrebených častí, na tupé zvary koľajníc s pevnosťou 800 - 900 MPa.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach, 1 krabička = 2,4 kg/23 kusov.
| Použitie pre materiál: | vysokopevná oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 190 – 260 A |
| Priemer (hrúbka): | 5,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Mn = 1,6; Si = 0,35; Ni = 0,03; Cr = 0,03; Mo = 0,35 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 5,0 ml/100 g |
| Napätie: | 24 V |
| Doba horenia: | 100 s |
| Účinnosť: | 68 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 14 |
| Hmotnosť krabice: | 2,4 kg (2,4) |
| Počet v krabici: | 23 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 600 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 650 MPa |
| Ťažnosť A5: | 24 % |
| KV/T: | 90 J (-40 °C) / 70 J (-50 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18275-A: E 55 4 MnMo B 3 2 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.5: E9018-D1 |
| Aprobácie: | ABS: 3YQ460 H5 / CE: EN 13479 / DB: 82.039.02 / DNV-GL: 3 Y46H5 / VdTÜV: 01027 |
| Použitie pre materiál: | vysokopevná oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 190 – 260 A |
| Priemer (hrúbka): | 5,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Mn = 1,6; Si = 0,35; Ni = 0,03; Cr = 0,03; Mo = 0,35 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 5,0 ml/100 g |
| Napätie: | 24 V |
| Doba horenia: | 100 s |
| Účinnosť: | 68 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 14 |
| Hmotnosť krabice: | 2,4 kg (2,4) |
| Počet v krabici: | 23 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 600 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 650 MPa |
| Ťažnosť A5: | 24 % |
| KV/T: | 90 J (-40 °C) / 70 J (-50 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18275-A: E 55 4 MnMo B 3 2 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.5: E9018-D1 |
| Aprobácie: | ABS: 3YQ460 H5 / CE: EN 13479 / DB: 82.039.02 / DNV-GL: 3 Y46H5 / VdTÜV: 01027 |