Obalená bázická elektróda s nízkonavĺhavým obalom na zváranie nízkolegovaných ocelí vysokých pevností a náročných konštrukcií vrátane potrubí v polohe zvislej zdola nahor.
| Obj. číslo | 74704040G0 |
| Cena za kg | 10,52 € |
| Balenie | 2,2 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 74704040G0 |
| Cena za kg | 10,52 € |
Obalená bázická elektróda s nízkonavĺhavým obalom na zváranie nízkolegovaných ocelí vysokých pevností a náročných konštrukcií vrátane potrubí v polohe zvislej zdola nahor.
Uvedená cena je za celé balenie (1/2 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach, 1 krabička = 2,2 kg/33 kusov.
Vákuové balenie VacPac™ (VP) umožňuje použitie elektród ihneď po otvorení bez ďalšieho presušovania.
| Použitie pre materiál: | nízkolegované ocele |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný DC+(-) |
| Zvárací prúd: | 110 – 190 A |
| Priemer (hrúbka): | 4,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,08; Mn = 1,5; Si = 0,4; Mo = 0,45 |
| Presušenie elektródy: | 300 – 350 °C/2 hodiny |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 5,0 ml/100 g |
| Napätie: | 24 V |
| Doba horenia: | 93 s |
| Účinnosť: | 63 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 24 |
| Hmotnosť krabice: | 2,2 kg |
| Počet v krabici: | 33 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 550 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 650 MPa |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| KV/T: | 120 J (-20 °C) / 90 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 50 4 Z B 42 H5 (EN ISO 2560-A: E 50 4 Z B 42 H5 ) |
| AWS (American Welding Society): | A 5.5: E8018-G (A 5.5: E8018-G) |
| Použitie pre materiál: | nízkolegované ocele |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný DC+(-) |
| Zvárací prúd: | 110 – 190 A |
| Priemer (hrúbka): | 4,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,08; Mn = 1,5; Si = 0,4; Mo = 0,45 |
| Presušenie elektródy: | 300 – 350 °C/2 hodiny |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 5,0 ml/100 g |
| Napätie: | 24 V |
| Doba horenia: | 93 s |
| Účinnosť: | 63 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 24 |
| Hmotnosť krabice: | 2,2 kg |
| Počet v krabici: | 33 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 550 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 650 MPa |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| KV/T: | 120 J (-20 °C) / 90 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 50 4 Z B 42 H5 (EN ISO 2560-A: E 50 4 Z B 42 H5 ) |
| AWS (American Welding Society): | A 5.5: E8018-G (A 5.5: E8018-G) |