Zváracia súprava MOST s univerzálnym rezacím horákom CutWeld na báze acetylénu a kyslíka s injektorovým vstrekovaním vhodná na zváranie ocele do hrúbky 14 mm a na rezanie kyslíkom od hrúbky 3-100 mm.
| Obj. číslo | 6020000005 |
| Obj. číslo | 6020000005 |
| Splátky už od | |
Zváracia súprava MOST s univerzálnym rezacím horákom CutWeld na báze acetylénu a kyslíka s injektorovým vstrekovaním vhodná na zváranie ocele do hrúbky 14 mm a na rezanie kyslíkom od hrúbky 3-100 mm.
Zváracia súprava obsahuje:

| Kód výrobcu | Názov |
|---|---|
| 61 40 000060 | Rezací horák |
| 61 40 000050 | Univerzálna rukoväť pre horák CutWeld |
| 61 40 000009 | Nahrievacia hubice cut-A |
| Kódy výrobce v kat. listu | Zváracie nadstavce (6 ks) – 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A |
| Kódy výrobce v kat. listu | Rezacie hubice (4 ks) – 3A, 4A, 2x 5A |
| Vozík | |
| Kružidlo | |
| Sada tesnení | |
| Kľúč | |
| Kefky na čistenie hubíc |
| Typ použitia: | zváranie / rezanie / nahrievanie |
| Plyn: | acetylén - kyslík |
| Obal: | plechová kazeta |
| Rozsah hrúbky zvárania: | 0,5 – 14 mm |
| Rozsah rezu: | 3 – 100 mm |
| Typ použitia: | zváranie / rezanie / nahrievanie |
| Plyn: | acetylén - kyslík |
| Obal: | plechová kazeta |
| Rozsah hrúbky zvárania: | 0,5 – 14 mm |
| Rozsah rezu: | 3 – 100 mm |
Inštalácia horáka, zváracej súpravy, redukcie a poistiek