Poměděný drát pro MAG svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Pro svařování sprchovým obloukem při vysokém napětí a pro svařování s nízkým napětím při zkratovém přenášení kovu.
| Obj. číslo | 1150172123 |
| Cena za kg | 56,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1150172123 |
| Cena za kg | 56,00 Kč |
Poměděný drát pro MAG svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Pro svařování sprchovým obloukem při vysokém napětí a pro svařování s nízkým napětím při zkratovém přenášení kovu.
Uvedená cena je za celé balení. Svařovací drát prodáváme po celých baleních, v 15kg kovové cívce K300.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C = 0,1; S = 0,9; Mn = 1,5; pokrytý mědí % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C = 0,1; S = 0,9; Mn = 1,5; pokrytý mědí % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |