Manganovo-křemíkový drát pro MAG svařování nízkouhlíkových konstrukčních, kotlových a lodních ocelí a jemnozrnných uhlíkovo-manganových ocelí. Vyšší pevnost svarového kovu a odolnost proti znečištění povrchů svařovaných prvků.
| Obj. číslo | 1150283123 |
| Cena za kg | 59,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1150283123 |
| Cena za kg | 59,00 Kč |
Manganovo-křemíkový drát pro MAG svařování nízkouhlíkových konstrukčních, kotlových a lodních ocelí a jemnozrnných uhlíkovo-manganových ocelí. Vyšší pevnost svarového kovu a odolnost proti znečištění povrchů svařovaných prvků.
Nepoměděný manganovo-křemíkový svařovací drát GOLD G4 Si1 má ve srovnání s drátem GOLD G3 Si1 zvýšený obsah složek Si-Mn, což zajišťuje vyšší pevnost svarového kovu a odolnost proti znečištění povrchů svařovaných prvků.
Uvedená cena je za celé balení. Drát GOLD G4Si prodáváme po celých baleních, v 15kg cívce. 1 paleta = 15 x 64 kg = 960 kg.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,1; Si = 1,0; Mn = 1,70; P = 0,01; S = 0,01 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 450 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 MPa |
| Tažnost A5: | ≥ 28 % |
| KV/T: | ≥ 80 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 46 4 M/C 4Si 1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / Ar + CO2 |
| Chemické složení: | C = 0,1; Si = 1,0; Mn = 1,70; P = 0,01; S = 0,01 % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 450 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 MPa |
| Tažnost A5: | ≥ 28 % |
| KV/T: | ≥ 80 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 46 4 M/C 4Si 1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |