Poměděný drát pro MAG svařování nízkouhlíkových konstrukčních ocelí a jemnozrné uhlíkovo-manganové oceli.
| Obj. číslo | 1150282103 |
| Cena za kg | 57,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1150282103 |
| Cena za kg | 57,00 Kč |
Poměděný drát pro MAG svařování nízkouhlíkových konstrukčních ocelí a jemnozrné uhlíkovo-manganové oceli.
Uvedená cena je za celé balení. Drát GOLD G4Si prodáváme po celých baleních, v 15kg cívce.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C = 0,1; Si = 1,0; Mn = 1,7; pokrytý mědí % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 470 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 570 MPa |
| Tažnost A5: | ≥ 28 % |
| KV/T: | ≥ 80 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G4 Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5130 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C = 0,1; Si = 1,0; Mn = 1,7; pokrytý mědí % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 470 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 570 MPa |
| Tažnost A5: | ≥ 28 % |
| KV/T: | ≥ 80 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G4 Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5130 |
| Schválení/Certifikace: | DB / TÜV |