Poměděný, ekologický drát pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí, nízkouhlíkových konstrukčních, kotlových a lodních ocelí a jemnozrnných uhlíkovo-manganových ocelí metodou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 1160172123 |
| Cena za kg | 55,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 9.2.2026
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 750 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 10%
| Obj. číslo | 1160172123 |
| Cena za kg | 55,00 Kč |
Poměděný, ekologický drát pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí, nízkouhlíkových konstrukčních, kotlových a lodních ocelí a jemnozrnných uhlíkovo-manganových ocelí metodou MIG/MAG.
Uvedená cena je za celé balení. Tento drát prodáváme po celých baleních, v 15 kg cívce B300.
Nový proces výroby zajišťuje lepší přilnavost a povrchovou úpravu drátu a vyšší odolnost vůči teplotám.
Elektřina použitá na výrobu svařovacího drátu GREEN SG2 MOST byla vyrobena ze 100% obnovitelných zdrojů energie (větrná, sluneční).
| Použití pro materiál: | ocel / nelegovaná ocel / jemnozrnná ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 120–380 A |
| Napětí: | 18–35 V |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C=0,10; Si=0,90; Mn=1,45; P=0,010; S=0,010 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Spotreba plynu: | 18 l/min |
| Rychlost podávání drátu: | 2,3–15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,2–8,0 kg/h |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 460 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 30 % |
| KV/T: | > 80 J (-40 °C) / 60 J (-60 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 42 4 M/C 3Si1 |
| Schválení/Certifikace: | DB / DNV / TÜV |
| Použití pro materiál: | ocel / nelegovaná ocel / jemnozrnná ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 1,2 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Proud: | 120–380 A |
| Napětí: | 18–35 V |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C=0,10; Si=0,90; Mn=1,45; P=0,010; S=0,010 % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Spotreba plynu: | 18 l/min |
| Rychlost podávání drátu: | 2,3–15,0 m/min |
| Produktivita: | 1,2–8,0 kg/h |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | > 460 N/mm2 |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 N/mm2 |
| Tažnost A5: | > 30 % |
| KV/T: | > 80 J (-40 °C) / 60 J (-60 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14341-A: G 42 4 M/C 3Si1 |
| Schválení/Certifikace: | DB / DNV / TÜV |
MOST GREEN - svařovací drát vyrobený s využitím energie z obnovitelných zdrojů