Proudová/kontaktní špička Al M6/6 délka 20/25 mm pro drát ∅ 1,2 mm pro svařování MIG/MAG hořáky (viz technické parametry).
| Obj. číslo | 5513002475 |
| Obj. číslo | 5513002475 |
Proudová/kontaktní špička Al M6/6 délka 20/25 mm pro drát ∅ 1,2 mm pro svařování MIG/MAG hořáky (viz technické parametry).
*Foto je ilustrační
| Typ hořáku: | M15 / AT 155/AT 255 |
| Průměr drátu: | 1,2 mm |
| Pro drát: | hliníkový |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (měď) |
| Délka celé špičky: | 25 mm |
| Kompatibilní hořáky: | ABIMIG 155 / MOST M15 / MB 15 |
| Typ hořáku: | M15 / AT 155/AT 255 |
| Průměr drátu: | 1,2 mm |
| Pro drát: | hliníkový |
| Závit: | M6 |
| Materiál: | E-Cu (měď) |
| Délka celé špičky: | 25 mm |
| Kompatibilní hořáky: | ABIMIG 155 / MOST M15 / MB 15 |