Univerzální nízkovodíková elektroda pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje svařování ve všech polohách a mimořádně dobrou svařitelnost v poloze zdola nahoru. Stabilní oblouk, minimální riziko praskání.
| Obj. číslo | 4800202010 |
| Cena za kg | 297,00 Kč |
| Balenie | 1,7 kg |
| Obj. číslo | 4800202010 |
| Cena za kg | 297,00 Kč |
Univerzální nízkovodíková elektroda pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje svařování ve všech polohách a mimořádně dobrou svařitelnost v poloze zdola nahoru. Stabilní oblouk, minimální riziko praskání.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních. 1 krabička = 1,7 kg/131 ks, 1 karton = 6 x 1,7 kg = 10,20 kg, 1 paleta = 785,40 kg.
Testováno podle NACE TM0177 a TM0284. Difúzní vodík testovaný v různých podmínkách vykazuje hodnoty pod 3 ml/100 g.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +/-) |
| Svařovací proud: | 55–80 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,5; Mn = 1,1 |
| Difúzní vodík: | < 4,0 ml/100 g (< 3 u většiny šarží) |
| Napětí: | 22 V |
| Doba hoření: | 45 s |
| Účinnost: | 65 % |
| Počet elektrod/svarový kov: | 125 |
| Hmotnost 1000 ks: | 13 kg |
| Hmotnost krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 131 ks |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 475 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 565 MPa |
| Tažnost A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Schválení/Certifikace: | ABS 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV 00690 / UKCA: EN 13479 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný (elektroda +/-) |
| Svařovací proud: | 55–80 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Svařovací polohy: | PA - poloha vodorovná shora / PB - poloha vodorovná šikmo shora / PC - poloha vodorovná / PE - poloha vodorovná nad hlavou / PF - poloha svislá nahoru |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,5; Mn = 1,1 |
| Difúzní vodík: | < 4,0 ml/100 g (< 3 u většiny šarží) |
| Napětí: | 22 V |
| Doba hoření: | 45 s |
| Účinnost: | 65 % |
| Počet elektrod/svarový kov: | 125 |
| Hmotnost 1000 ks: | 13 kg |
| Hmotnost krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 131 ks |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 475 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 565 MPa |
| Tažnost A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Schválení/Certifikace: | ABS 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV 00690 / UKCA: EN 13479 |