Univerzální nízkovodíková elektroda pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje svařování ve všech polohách a mimořádně dobrou svařitelnost v poloze zdola nahoru. Stabilní oblouk, minimální riziko praskání.
| Obj. číslo | 4800253000 |
| Cena za kg | 226,00 Kč |
| Balenie | 4,3 kg |
| Obj. číslo | 4800253000 |
| Cena za kg | 226,00 Kč |
Univerzální nízkovodíková elektroda pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje svařování ve všech polohách a mimořádně dobrou svařitelnost v poloze zdola nahoru. Stabilní oblouk, minimální riziko praskání.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních. 1 balení = 4,3 kg/171 kusů, 1 karton = 3 x 4,3 kg = 12,90 kg, 1 paleta = 851,4 kg = 66 kartonů.
Testováno podle NACE TM0177 a TM0284. Difúzní vodík testovaný v různých podmínkách vykazuje hodnoty pod 3 ml/100 g.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Svařovací proud: | 80–110 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,50; Mn = 1,20 |
| Difúzní vodík: | < 4,0 ml/100 g (< 3 u většiny šarží) |
| Výtěžnost: | 130 % |
| Doba hoření: | 56 s |
| Podíl svarového kovu: | 0,65 % |
| Počet ks/kg svarového kovu: | 62,5 |
| Výkon navaření: | 1,0 kg/h |
| Hmotnost 1000 ks: | 25,1 kg |
| Hmotnost krabice: | 4,3 kg |
| Počet v krabici: | 171 ks |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 475 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 565 MPa |
| Tažnost A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Schválení/Certifikace: | ABS 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV 00690 / UKCA: EN 13479 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Svařovací proud: | 80–110 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,5 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,50; Mn = 1,20 |
| Difúzní vodík: | < 4,0 ml/100 g (< 3 u většiny šarží) |
| Výtěžnost: | 130 % |
| Doba hoření: | 56 s |
| Podíl svarového kovu: | 0,65 % |
| Počet ks/kg svarového kovu: | 62,5 |
| Výkon navaření: | 1,0 kg/h |
| Hmotnost 1000 ks: | 25,1 kg |
| Hmotnost krabice: | 4,3 kg |
| Počet v krabici: | 171 ks |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 475 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 565 MPa |
| Tažnost A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Schválení/Certifikace: | ABS 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV 00690 / UKCA: EN 13479 |