Univerzální nízkovodíková elektroda pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje svařování ve všech polohách a mimořádně dobrou svařitelnost v poloze zdola nahoru. Stabilní oblouk, minimální riziko praskání.
| Obj. číslo | 4800604000 |
| Cena za kg | 107,00 Kč |
| Balenie | 6,5 kg |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 4800604000 |
| Cena za kg | 107,00 Kč |
Univerzální nízkovodíková elektroda pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje svařování ve všech polohách a mimořádně dobrou svařitelnost v poloze zdola nahoru. Stabilní oblouk, minimální riziko praskání.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních, 1 balení = 6,5 kg/44 kusů.
Testováno podle NACE TM0177 a TM0284. Difúzní vodík testovaný v různých podmínkách vykazuje hodnoty pod 3 ml/100 g.
| Použití pro materiál: | ocel / litina |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Svařovací proud: | 220–340 A |
| Průměr (tloušťka): | 6,0 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,5; Mn = 1,1 |
| Difúzní vodík: | < 4,0 ml/100 g (< 3 u většiny šarží) |
| Napětí: | 26 V |
| Doba hoření: | 97 s |
| Účinnost: | 80 % |
| Počet elektrod/svarový kov: | 9 |
| Hmotnost krabice: | 6,5 kg |
| Počet v krabici: | 44 ks |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 475 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 565 MPa |
| Tažnost A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Schválení/Certifikace: | ABS 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV 00690 / UKCA: EN 13479 |
| Použití pro materiál: | ocel / litina |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Svařovací proud: | 220–340 A |
| Průměr (tloušťka): | 6,0 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,5; Mn = 1,1 |
| Difúzní vodík: | < 4,0 ml/100 g (< 3 u většiny šarží) |
| Napětí: | 26 V |
| Doba hoření: | 97 s |
| Účinnost: | 80 % |
| Počet elektrod/svarový kov: | 9 |
| Hmotnost krabice: | 6,5 kg |
| Počet v krabici: | 44 ks |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 475 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 565 MPa |
| Tažnost A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Schválení/Certifikace: | ABS 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV 00690 / UKCA: EN 13479 |