Univerzální nízkovodíková elektroda pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje svařování ve všech polohách a mimořádně dobrou svařitelnost v poloze zdola nahoru. Stabilní oblouk, minimální riziko praskání.
| Obj. číslo | 0504800325 |
| Cena za kg | 170,00 Kč |
| Balenie | 6 kg |
| Obj. číslo | 0504800325 |
| Cena za kg | 170,00 Kč |
Univerzální nízkovodíková elektroda pro svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Umožňuje svařování ve všech polohách a mimořádně dobrou svařitelnost v poloze zdola nahoru. Stabilní oblouk, minimální riziko praskání.
Uvedená cena je za celé balení. Elektrody prodáváme pouze po celých baleních, 1 balení = 6 kg, 1 karton = 3 x 6 kg = 18 kg, 1 paleta = 882 kg = 49 kartonů.
Testováno podle NACE TM0177 a TM0284. Difúzní vodík testovaný v různých podmínkách vykazuje hodnoty pod 3 ml/100 g.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Svařovací proud: | 90–140 A |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,50; Mn = 1,20 |
| Difúzní vodík: | < 4,0 ml/100 g (< 3 u většiny šarží) |
| Napětí: | 23 V |
| Výtěžnost: | 119 % |
| Doba hoření: | 76 s |
| Podíl svarového kovu: | 0,64 % |
| Počet ks/kg svarového kovu: | 32,3 |
| Výkon navaření: | 1,5 kg/h |
| Hmotnost 1000 ks: | 48,4 kg |
| Hmotnost krabice: | 6,0 kg |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 475 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 565 MPa |
| Tažnost A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / ABS 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV 00690 / UKCA: EN 13479 |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Typ svařovací elektrody: | bázická |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=(+)) |
| Svařovací proud: | 90–140 A |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 450 mm |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Chemické složení svarového kovu v %: | C = 0,06; Si = 0,50; Mn = 1,20 |
| Difúzní vodík: | < 4,0 ml/100 g (< 3 u většiny šarží) |
| Napětí: | 23 V |
| Výtěžnost: | 119 % |
| Doba hoření: | 76 s |
| Podíl svarového kovu: | 0,64 % |
| Počet ks/kg svarového kovu: | 32,3 |
| Výkon navaření: | 1,5 kg/h |
| Hmotnost 1000 ks: | 48,4 kg |
| Hmotnost krabice: | 6,0 kg |
| Podmínky: | ISO |
| Mez kluzu Re: | 475 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 565 MPa |
| Tažnost A5: | 29 % |
| KV/T: | 130 J (-30 °C) / 115 J (-40 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 42 4 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1: E7018 H4 R |
| Schválení/Certifikace: | ABS / BV / CE / DB / ABS 3Y H5 / BV 3Y H5 / DB 10.039.12 / DNV-GL 3 YH5 / LR 3Y H5 / PRS 3Y H5 / RINA 3Y H5 / VdTÜV 00690 / UKCA: EN 13479 |