Univerzální wolframová elektroda se vzácnými zeminami Multi-Strike pro svařování metodou TIG. Nejlepší vlastnosti má při svařování hliníku a oceli.
| Obj. číslo | 5019953217 |
| Obj. číslo | 5019953217 |
Univerzální wolframová elektroda se vzácnými zeminami Multi-Strike pro svařování metodou TIG. Nejlepší vlastnosti má při svařování hliníku a oceli.
| Použití pro materiál: | ocel / hliník |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 140–320 A, AC: 130–250 A |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |
| Použití pro materiál: | ocel / hliník |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 140–320 A, AC: 130–250 A |
| Průměr (tloušťka): | 3,2 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |