Univerzální wolframová elektroda se vzácnými zeminami Multi-Strike pro svařování metodou TIG. Nejlepší vlastnosti má při svařování hliníku a oceli.
| Obj. číslo | 5019951015 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5019951015 |
Univerzální wolframová elektroda se vzácnými zeminami Multi-Strike pro svařování metodou TIG. Nejlepší vlastnosti má při svařování hliníku a oceli.
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 3–40 A, AC: 5–30 A |
| Průměr (tloušťka): | 1,0 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 3–40 A, AC: 5–30 A |
| Průměr (tloušťka): | 1,0 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |