Univerzální wolframová elektroda se vzácnými zeminami Multi-Strike pro svařování metodou TIG. Nejlepší vlastnosti má při svařování hliníku a oceli.
| Obj. číslo | 5019952417 |
| Obj. číslo | 5019952417 |
Univerzální wolframová elektroda se vzácnými zeminami Multi-Strike pro svařování metodou TIG. Nejlepší vlastnosti má při svařování hliníku a oceli.
| Použití pro materiál: | ocel / hliník |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 70–240 A, AC:70–180 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |
| Použití pro materiál: | ocel / hliník |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 70–240 A, AC:70–180 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,4 mm |
| Délka: | 175 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |