Univerzální wolframová elektroda se vzácnými zeminami Multi-Strike pro svařování metodou TIG. Nejlepší vlastnosti má při svařování hliníku a oceli.
| Obj. číslo | 5019952015 |
| Obj. číslo | 5019952015 |
Univerzální wolframová elektroda se vzácnými zeminami Multi-Strike pro svařování metodou TIG. Nejlepší vlastnosti má při svařování hliníku a oceli.
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 45–180 A, AC: 45–135 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 152 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |
| Typ svařovací elektrody: | wolframová |
| Druh proudu: | stejnosměrný nebo střídavý |
| Svařovací proud: | DC: 45–180 A, AC: 45–135 A |
| Průměr (tloušťka): | 2,0 mm |
| Délka: | 152 mm |
| Počet v krabici: | 10 ks |
| Barva: | tyrkysová |