1700wattová úhlová bruska s výkonem velkého nástroje a obratností malé brusky. Pro průměr kotouče 125 mm. Patentovaný odolný motor, rychloupínací matice, beznástrojová výměna kotoučů, ochrana proti přetížení a opětovnému spuštění.
| Obj. číslo | 600516000 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 15.1.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 4 513 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 15%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 600516000 |
1700wattová úhlová bruska s výkonem velkého nástroje a obratností malé brusky. Pro průměr kotouče 125 mm. Patentovaný odolný motor, rychloupínací matice, beznástrojová výměna kotoučů, ochrana proti přetížení a opětovnému spuštění.
Rozsah dodávky:
Úhlová bruska WEV 17-125 QUICK (600516000)
Ochranný kryt
Opěrná příruba
Upínací matice M-Quick
Přídavná rukojeť Metabo VibraTech (MVT)
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 1700 W |
| Točivý (krouticí) moment: | 3.7 Nm |
| Výstupní výkon: | 1040 W |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Počet otáček volnoběhu: | 2800–11 000 ot/min |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 11 000 /min |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Gumový obvod: | 206 mm |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Hmotnost bez přívodního kabelu: | 2,5 kg |
| Broušení povrchu: | 6 m/s² |
| Broušení brusným papírem: | 3,6 m/s² |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 1700 W |
| Točivý (krouticí) moment: | 3.7 Nm |
| Výstupní výkon: | 1040 W |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Počet otáček volnoběhu: | 2800–11 000 ot/min |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 11 000 /min |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Gumový obvod: | 206 mm |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Hmotnost bez přívodního kabelu: | 2,5 kg |
| Broušení povrchu: | 6 m/s² |
| Broušení brusným papírem: | 3,6 m/s² |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |