Robustní bruska s nejdelší životností při extrémním použití. Pro průměr kotouče 125 mm. Regulace otáček, nejlepší poměr výkon – obvod ve své třídě. Ochrana proti přetížení, jemný náběh. Beznástrojová výměna kotoučů.
| Obj. číslo | 600468000 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 28.3.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 3 897 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 5%
| Obj. číslo | 600468000 |
Robustní bruska s nejdelší životností při extrémním použití. Pro průměr kotouče 125 mm. Regulace otáček, nejlepší poměr výkon – obvod ve své třídě. Ochrana proti přetížení, jemný náběh. Beznástrojová výměna kotoučů.
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 1550 W |
| Točivý (krouticí) moment: | 3,5 Nm |
| Výstupní výkon: | 940 W |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Počet otáček volnoběhu: | 2800–11 000 ot/min |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 11 000 /min |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Hmotnost bez přívodního kabelu: | 2,5 kg |
| Broušení povrchu: | 6 m/s² |
| Broušení brusným papírem: | 3,6 m/s² |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 1550 W |
| Točivý (krouticí) moment: | 3,5 Nm |
| Výstupní výkon: | 940 W |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Počet otáček volnoběhu: | 2800–11 000 ot/min |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 11 000 /min |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Hmotnost bez přívodního kabelu: | 2,5 kg |
| Broušení povrchu: | 6 m/s² |
| Broušení brusným papírem: | 3,6 m/s² |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |