Kompaktní bruska s nejmenším obvodem rukojeti ve své výkonové třídě pro perfektní ergonomii. Pro průměr kotouče 125 mm. Motor s patentovanou ochranou proti prachu, jemný náběh. Beznástrojová výměna kotoučů.
| Obj. číslo | 600374000 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 600374000 |
Kompaktní bruska s nejmenším obvodem rukojeti ve své výkonové třídě pro perfektní ergonomii. Pro průměr kotouče 125 mm. Motor s patentovanou ochranou proti prachu, jemný náběh. Beznástrojová výměna kotoučů.
Balení obsahuje:
Úhlová bruska W 9-125 Quick (600374000)
Ochranný kryt
Opěrná příruba
M-Quick upínací matice
Přídavná rukojeť
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 900 W |
| Točivý (krouticí) moment: | 2,5 Nm |
| Výstupní výkon: | 550 W |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Počet otáček volnoběhu: | 10 500 ot/min |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 7500 /min |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Gumový obvod: | 193 mm |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Hmotnost bez přívodního kabelu: | 2,1 kg |
| Broušení povrchu: | 6 m/s² |
| Broušení brusným papírem: | 2,5 m/s² |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |
| Typ brusky: | úhlová bruska |
| Jmenovitý příkon: | 900 W |
| Točivý (krouticí) moment: | 2,5 Nm |
| Výstupní výkon: | 550 W |
| Průměr brusných kotoučů: | 125 mm |
| Počet otáček volnoběhu: | 10 500 ot/min |
| Počet otáček při jmenovitém zatížení: | 7500 /min |
| Závit vřetene: | M 14 |
| Gumový obvod: | 193 mm |
| Délka kabelu: | 4 m |
| Hmotnost bez přívodního kabelu: | 2,1 kg |
| Broušení povrchu: | 6 m/s² |
| Broušení brusným papírem: | 2,5 m/s² |
| Odchylka měření K: | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku: | 93 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu (LwA): | 104 dB(A) |
| Odchylka měření K: | 3 dB(A) |