Svářečka pro profesionální svařování TIG HF (s vysokofrekvenčním zapálením oblouku), TIG LIFT ARC (LiftTIG - s dotekem materiálu) s volbou pulzního režimu a MMA (obalená elektroda). Bodovací režim, uložení 10-ti Jobů, nízká hmotnost.
| Obj. číslo | 5.0316 |
| Obj. číslo | 5.0316 |
Svářečka pro profesionální svařování TIG HF (s vysokofrekvenčním zapálením oblouku), TIG LIFT ARC (LiftTIG - s dotekem materiálu) s volbou pulzního režimu a MMA (obalená elektroda). Bodovací režim, uložení 10-ti Jobů, nízká hmotnost.
Funkce pro svařování metodou MMA:

| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–200 A |
| Napětí naprázdno U20: | MMA: 89 V; TIG: 86 V |
| Jištění: | 16 @ A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MMA: 16 A; TIG: 15 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MMA: 85 A; TIG: 120 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MMA: 105 A, TIG: 140 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MMA: 10 % = 200 A; TIG: 25 % = 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Průměr elektrody: | 0,5–3,2 mm |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–200 A |
| Napětí naprázdno U20: | MMA: 89 V; TIG: 86 V |
| Jištění: | 16 @ A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MMA: 16 A; TIG: 15 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MMA: 85 A; TIG: 120 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MMA: 105 A, TIG: 140 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MMA: 10 % = 200 A; TIG: 25 % = 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Průměr elektrody: | 0,5–3,2 mm |