Svářečka pro profesionální svařování TIG HF (s vysokofrekvenčním zapálením oblouku), TIG LIFT ARC (LiftTIG - s dotekem materiálu) s volbou pulzního režimu a MMA (obalená elektroda). Bodovací režim, uložení 10-ti Jobů, nízká hmotnost.
| Obj. číslo | 5.0311 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5.0311 |
Svářečka pro profesionální svařování TIG HF (s vysokofrekvenčním zapálením oblouku), TIG LIFT ARC (LiftTIG - s dotekem materiálu) s volbou pulzního režimu a MMA (obalená elektroda). Bodovací režim, uložení 10-ti Jobů, nízká hmotnost.

Funkce pro svařování metodou MMA:

| Použití: | profesionál |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní |
| Metoda svařování: | MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–160 A |
| Napětí naprázdno U20: | 88 V |
| Jištění: | 16 A |
| Síťový proud I1 : | MMA: 16 A; TIG: 14,4 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MMA: 16 A; TIG: 15 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MMA: 80 A, TIG: 110 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MMA: 105 A, TIG: 140 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MMA: 20 % = 160 A, TIG: 40 % = 160 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Průměr elektrody: | 0,5–3,2 mm |
| Použití: | profesionál |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Oblouk: | pulsní |
| Metoda svařování: | MMA / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–160 A |
| Napětí naprázdno U20: | 88 V |
| Jištění: | 16 A |
| Síťový proud I1 : | MMA: 16 A; TIG: 14,4 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MMA: 16 A; TIG: 15 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MMA: 80 A, TIG: 110 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | MMA: 105 A, TIG: 140 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MMA: 20 % = 160 A, TIG: 40 % = 160 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Průměr elektrody: | 0,5–3,2 mm |