Svářečka pro profesionální svařování metodami TIG HF (s vysokofrekvenčním zapálením oblouku), LIFT ARC (LiftTIG - s dotykem materiálu) a MMA obalená elektroda).
| Obj. číslo | 5.0315 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5.0315 |
Svářečka pro profesionální svařování metodami TIG HF (s vysokofrekvenčním zapálením oblouku), LIFT ARC (LiftTIG - s dotykem materiálu) a MMA obalená elektroda).

| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–200 A |
| Napětí naprázdno U0: | 85 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 16 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 100 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 130 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 25 % = 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Barva: | bílá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | malé zatížení do 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / nerez |
| Metoda svařování: | MMA / TIG DC / TIG Lift Arc (LiftTIG) / TIG HF (vysokofrekvenční zapalování) |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V 50/60 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | 5–200 A |
| Napětí naprázdno U0: | 85 V |
| Jištění: | 16 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 16 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 100 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 130 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 25 % = 200 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rozměry: | 160 × 460 × 280 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Barva: | bílá |
ALFA IN Perun 200 TIG HF
Recenze Killeroz