Optrel sphereX Quattro profesionální samostmívací svářecí kukla s technologiemi ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorů, úhlová závislost V1, hlavový kříž IsoFit X, vhodná pro náročné svařování při vysokých proudech, odstín 5–13, světlý stav 3.0.
| Obj. číslo | 1006.580 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 21.11.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 15 018 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1006.580 |
Optrel sphereX Quattro profesionální samostmívací svářecí kukla s technologiemi ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorů, úhlová závislost V1, hlavový kříž IsoFit X, vhodná pro náročné svařování při vysokých proudech, odstín 5–13, světlý stav 3.0.
Kukla sphereX Quattro poskytuje maximální ochranu při práci s nejvyššími proudy, robustní konstrukce ji předurčuje pro náročné prostředí.
Poskytuje bezkonkurenční pozorovací úhel třídy V1 v kombinaci s věrností barev pro přesnou kontrolu švů, úrovně ochrany 5 – 13 pro extrémní aplikace.
Klasifikace podle normy EN ISO 16321-2: 16321 OS W3,0/5 – 9/9 – 13 V1 +TIG
Závislost na zorném úhlu: V1
Úroveň ochrany (neaktivována): 3.0
Úrovně ochrany (automatická): 5–13
Úrovně ochrany (manuální): 9–13, 5–9
Rozměr kazety: 90 x 110 x 7 mm
Zorné pole: 65 x 101 mm
Maximální UV/IR ochrana ve světlém a tmavém stavu
ShadeTronic: 3,0 (světlý stav), 5 < 13 (tmavý stav)
Manual Mode: 3,0 (světlý stav), 5–9 /9–13 (tmavý stav)
Doba přepínání ze světla na tmu: 170 μs (23 °C), 110 μs (55 °C)
Doba přepínání ze tmy na světlo: 0,05 – 2,0 s FadeTronic
Napájení: solární články, 2 x vyměnitelné 3 V knoflíkové baterie CR2032
Schválení: CE, UKCA, EAC, ANSI Z87.1, AS/NZS 1337.1, AS/NZS 1338.1, CSA Z94.3
Svařovací přilba sphereX Quattro není vhodná pro svařování laserem!
Balení obsahuje:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání / k dispozici také s odsáváním |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V1 |
| Filtr/kazeta: | sphereX Quattro |
| Počet senzorů: | 5 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5–9, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | maximální ochrana ve světlém i tmavém stavu |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 170 μs (23 °C), 110 μs (55 °C) |
| Doba zatmavení: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájení: | solární články a vyměnitelné baterie 2 × CR032 |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Hmotnost: | 640 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání / k dispozici také s odsáváním |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V1 |
| Filtr/kazeta: | sphereX Quattro |
| Počet senzorů: | 5 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 3 |
| Tmavost: | 5–9, 9–13 |
| Ochrana před UV/IR zářením: | maximální ochrana ve světlém i tmavém stavu |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 170 μs (23 °C), 110 μs (55 °C) |
| Doba zatmavení: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájení: | solární články a vyměnitelné baterie 2 × CR032 |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Hmotnost: | 640 g |
| Použití: | profesionál |