Optrel sphereX 2.5 profesionální samostmívací svářecí kukla s technologiemi ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorů, úhlová závislost V2, hlavový kříž IsoFit X, vhodná pro každodenní svařování, odstín 4–12, světlý stav 2.5.
| Obj. číslo | 1006.680 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 12.11.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 13 100 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
| Obj. číslo | 1006.680 |
Optrel sphereX 2.5 profesionální samostmívací svářecí kukla s technologiemi ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorů, úhlová závislost V2, hlavový kříž IsoFit X, vhodná pro každodenní svařování, odstín 4–12, světlý stav 2.5.
SphereX 2.5 je odolná, lehká, všestranná kukla pro každodenní použití.
Poskytuje realistické barvy (TrueColor), pozorovací úhel třídy V2, úrovně ochrany 4–12 vhodné zejména pro svařování MIG/MAG, MMA a broušení.
Klasifikace podle normy EN ISO 16321-2: 16321 OS W2,5/4 – 8/8 – 12 V2 +TIG
Závislost na zorném úhlu: V2
Úroveň ochrany (neaktivována): 2.5
Úrovně ochrany (automatická): 5–12
Úrovně ochrany (manuální): 8–12, 4–8
Rozměr kazety: 90 x 110 x 7 mm
Zorné pole: 65 x 101 mm
Nastavení citlivosti: plynulé, s rozsahem citlivosti „Super High“
Senzorické: 5 senzorů
Maximální UV/IR ochrana ve světlém a tmavém stavu
ShadeTronic: 2,5 (světlý stav), 5 < 12 (tmavý stav)
Manual Mode: 2,5 (světlý stav), 4–8/8–12 (tmavý stav)
Doba přepínání ze světla na tmu: 100 μs (23 °C), 70 μs (55 °C)
Doba přepínání ze tmy na světlo: 0,05–2,0 s FadeTronic
Napájení: Solární články, 2 x vyměnitelné 3 V knoflíkové baterie CR2032
Schválení: CE, UKCA, EAC, ANSI Z87.1, AS/NZS 1337.1, AS/NZS 1338.1, CSA Z94.3
Svařovací přilba sphereX 2.5 není vhodná pro svařování laserem!
Balení obsahuje:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání / k dispozici také s odsáváním |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V2 |
| Filtr/kazeta: | sphereX 2.5 |
| Počet senzorů: | 5 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.5 |
| Tmavost: | 4 – 8, 8 – 12 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 100 μs (23 °C), 70 μs (55 °C) |
| Doba zatmavení: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájení: | solární články a vyměnitelné baterie 2 × CR032 |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Hmotnost: | 640 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání / k dispozici také s odsáváním |
| Úhlová závislost (EN ISO 16321): | V2 |
| Filtr/kazeta: | sphereX 2.5 |
| Počet senzorů: | 5 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.5 |
| Tmavost: | 4 – 8, 8 – 12 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 100 μs (23 °C), 70 μs (55 °C) |
| Doba zatmavení: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájení: | solární články a vyměnitelné baterie 2 × CR032 |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Hmotnost: | 640 g |
| Použití: | profesionál |