Optrel sphereX CLT profesionální samostmívací svářecí kukla s technologiemi ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorů, klasifikace 1/1/1/2, hlavový kříž IsoFit X, ideální pro TIG svařování nerezu a hliníku, odstín 4–12, světlý stav 2.0.
| Obj. číslo | 1006.980 |
Uvedená cena je včetně DPH.
Zobrazujeme skutečné slevy. Proto je přeškrtnutá cena nejnižší cena, za kterou jsme produkt prodávali posledních 30 dní před začátkem akce.
Začátek akce: 21.11.2025
Doporučená prodejní cena dodavatele pro maloobchodní prodej je: 15 901 Kč bez DPH.
Sleva z doporučené ceny je: 25%
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 1006.980 |
Optrel sphereX CLT profesionální samostmívací svářecí kukla s technologiemi ShadeTronic a FadeTronic, 5 senzorů, klasifikace 1/1/1/2, hlavový kříž IsoFit X, ideální pro TIG svařování nerezu a hliníku, odstín 4–12, světlý stav 2.0.
SphereX CLT je kukla určená pro vysoce kvalitní svařování nerezové oceli, hliníku a tenkých plechů metodou TIG, pro jemné svary.
Přináší vidění jak za denního světla i v nejnižším rozsahu ampérů, křišťálově čistou úroveň jasu 2,0 pro optimální výhled (i mezi svařovacími body), minimální zkreslení barev, nejvyšší úroveň detailů.
Klasifikace EN379: 1/1/1/2: Optická třída = 1, Rozptýlené světlo = 1, Homogenita = 1, Úhlová závislost = 2
Úroveň ochrany (neaktivována): 2.0
Úrovně ochrany (automatická): 5–12
Úrovně ochrany (manuální): 8–12, 4–8
Rozměr kazety: 90 x 110 x 7 mm
Zorné pole: 65 x 101 mm
Nastavení citlivosti: plynulé, s rozsahem citlivosti „Super High“
Senzorické: 5 senzorů
Maximální UV/IR ochrana ve světlém a tmavém stavu
ShadeTronic: 2,0 (světlý stav), 5 < 12 (tmavý stav)
Manual Mode: 2,0 (světlý stav), 4–8/8–12 (tmavý stav)
Doba přepínání ze světla na tmu: 100 μs (23 °C), 70 μs (55 °C)
Doba přepínání ze tmy na světlo: 0,05–2,0 s FadeTronic
Napájení: solární články, 2 x vyměnitelné 3 V knoflíkové baterie CR2032
Schválení: CE, UKCA, EAC, ANSI Z87.1, AS/NZS 1337.1, AS/NZS 1338.1, CSA Z94.3
Svařovací přilba sphereX CLT není vhodná pro svařování laserem!
Balení obsahuje:
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání / k dispozici také s odsáváním |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | sphereX CLT |
| Počet senzorů: | 5 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.0 |
| Tmavost: | 4 – 8, 8 – 12 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 100 μs (23 °C), 70 μs (55 °C) |
| Doba zatmavení: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájení: | solární články a vyměnitelné baterie 2 × CR032 |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Hmotnost: | 640 g |
| Použití: | profesionál |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / TIG / MMA / plazma |
| Filtroventilace: | bez odsávání / k dispozici také s odsáváním |
| Klasifikace průzoru (EN 379): | 1/1/1/2 |
| Filtr/kazeta: | sphereX CLT |
| Počet senzorů: | 5 |
| Světlost v nestmaveném stavu: | 2.0 |
| Tmavost: | 4 – 8, 8 – 12 |
| Funkce broušení: | ano |
| Čas ztmavení: | 100 μs (23 °C), 70 μs (55 °C) |
| Doba zatmavení: | 0,05 – 2,0 s (FadeTronic) |
| Napájení: | solární články a vyměnitelné baterie 2 × CR032 |
| Životnost baterie: | 1500 hodin |
| Hmotnost: | 640 g |
| Použití: | profesionál |