Regulátor KYSLÍK Brass MOST pro práci pod vstupním tlakem 200 bar. Průtok 30 m3/h. S uzavíracím ventilem. Udržuje stabilní tlak, snižuje plýtvání plyny a zlepšuje kvalitu svaru.
| Obj. číslo | 6230750100 |
| Obj. číslo | 6230750100 |
Regulátor KYSLÍK Brass MOST pro práci pod vstupním tlakem 200 bar. Průtok 30 m3/h. S uzavíracím ventilem. Udržuje stabilní tlak, snižuje plýtvání plyny a zlepšuje kvalitu svaru.
Bezpečnostní ventil umístěný za manometrem na zadní straně ventilu výrazně zvyšuje provozní bezpečnost. Redukční ventil je vybaven uzavíracím ventilem pro usnadnění práce. Pracovní tlak stačí nastavit jednou a během přestávky v práci zavřít ventil.
Jedinečná konstrukce redukčního ventilu ověřená dlouholetou praxí výrazně zvyšuje životnost a provozní stabilitu reduktoru. Redukční ventil je umístěn ve speciálně konstruované kapsli zakončené velmi přesným filtrem ze slinutých prášků s mikroporézní strukturou, která zabraňuje usazování prachu, kovových pilin a jiných nečistot na sedle redukčního ventilu, což by způsobilo netěsnost ventilu.
Reduktory Brass MOST se používají ke snížení tlaku plynu v plynové láhvi na pracovní tlak používaný na řezací, svařovací, pájecí nebo ohřívací stanici.
| Plyn: | kyslík |
| Typ ventilu: | jednostupňový lahvový |
| Max. vstupní tlak: | 200 bar |
| Výstupní tlak: | 0–10 bar |
| Jmenovitý průtok: | 30 m3/h |
| Připojení vstup: | závit G 3/4" |
| Připojení výstup: | závit G 1/4" |
| Konec hadice: | 6,3 mm |
| Plyn: | kyslík |
| Typ ventilu: | jednostupňový lahvový |
| Max. vstupní tlak: | 200 bar |
| Výstupní tlak: | 0–10 bar |
| Jmenovitý průtok: | 30 m3/h |
| Připojení vstup: | závit G 3/4" |
| Připojení výstup: | závit G 1/4" |
| Konec hadice: | 6,3 mm |
MOST hořáky a příslušenství pro řezání a svařování plynem - instalace hořáku, redukce a pojistek