Regulátor Argon/CO2 Brass MOST pro práci pod vstupním tlakem 200 bar. Průtok 0–32 l/min. S uzavíracím ventilem. Udržuje stabilní tlak, snižuje plýtvání plyny a zlepšuje kvalitu svaru.
| Obj. číslo | 6230750400 |
| Obj. číslo | 6230750400 |
Regulátor Argon/CO2 Brass MOST pro práci pod vstupním tlakem 200 bar. Průtok 0–32 l/min. S uzavíracím ventilem. Udržuje stabilní tlak, snižuje plýtvání plyny a zlepšuje kvalitu svaru.
Bezpečnostní ventil umístěný za manometrem na zadní straně ventilu výrazně zvyšuje provozní bezpečnost. Redukční ventil je vybaven uzavíracím ventilem pro usnadnění práce. Pracovní tlak stačí nastavit jednou a během přestávky v práci zavřít ventil.
Reduktory Brass MOST se používají ke snížení tlaku plynu v plynové láhvi na pracovní tlak používaný na řezací, svařovací, pájecí nebo ohřívací stanici.
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Typ ventilu: | jednostupňový lahvový ventil s manometrickým indikátorem |
| Elektrický ohřev: | ne |
| Max. vstupní tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0,5–6,0 bar |
| Jmenovitý průtok: | 0–32 l/min |
| Připojení vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Připojení výstup: | závit G 1/4" |
| Konec hadice: | 6,3 mm |
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Typ ventilu: | jednostupňový lahvový ventil s manometrickým indikátorem |
| Elektrický ohřev: | ne |
| Max. vstupní tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0,5–6,0 bar |
| Jmenovitý průtok: | 0–32 l/min |
| Připojení vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Připojení výstup: | závit G 1/4" |
| Konec hadice: | 6,3 mm |
MOST hořáky a příslušenství pro řezání a svařování plynem - instalace hořáku, redukce a pojistek