Regulátor Argon/CO2 Black MOST s manometrickým indikátorem pro práci pod vstupním tlakem 200 bar. Průtok 0–32 l/min. S uzavíracím ventilem. Udržuje stabilní tlak, snižuje plýtvání plyny a zlepšuje kvalitu svaru.
| Obj. číslo | 6235000150 |
| Obj. číslo | 6235000150 |
Regulátor Argon/CO2 Black MOST s manometrickým indikátorem pro práci pod vstupním tlakem 200 bar. Průtok 0–32 l/min. S uzavíracím ventilem. Udržuje stabilní tlak, snižuje plýtvání plyny a zlepšuje kvalitu svaru.
Bezpečnostní ventil umístěný za manometrem na zadní straně ventilu výrazně zvyšuje provozní bezpečnost. Redukční ventil je vybaven uzavíracím ventilem pro usnadnění práce.
Jedinečná konstrukce redukčního ventilu ověřená mnoha lety praxe výrazně zvyšuje životnost a stabilitu práce regulátoru. Redukční ventil je umístěn ve speciálně navržené kapsli ukončené velmi přesným filtrem ze slinutých prášků s mikropórovou strukturou, která zabraňuje usazování prachu na redukčním ventilu, pilin kovů a jiných znečišťujících látek, které způsobují netěsnost ventilu.
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Typ ventilu: | jednostupňový lahvový ventil s manometrickým indikátorem |
| Elektrický ohřev: | ne |
| Max. vstupní tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0,5–6,0 bar |
| Jmenovitý průtok: | 0–32 l/min |
| Připojení vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Připojení výstup: | závit G 1/4" |
| Konec hadice: | 6,3 mm |
| Plyn: | Ar/CO2 |
| Typ ventilu: | jednostupňový lahvový ventil s manometrickým indikátorem |
| Elektrický ohřev: | ne |
| Max. vstupní tlak: | 200 bar |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0,5–6,0 bar |
| Jmenovitý průtok: | 0–32 l/min |
| Připojení vstup: | závit W 21,8 x 1/14" |
| Připojení výstup: | závit G 1/4" |
| Konec hadice: | 6,3 mm |
Lahvové redukční ventily MOST