Regulátor ACETYLEN Brass MOST pro práci pod vstupním tlakem 25 bar. Průtok 5 m3/h. S uzavíracím ventilem. Udržuje stabilní tlak, snižuje plýtvání plyny a zlepšuje kvalitu svaru.
| Obj. číslo | 6230750200 |
| Obj. číslo | 6230750200 |
Regulátor ACETYLEN Brass MOST pro práci pod vstupním tlakem 25 bar. Průtok 5 m3/h. S uzavíracím ventilem. Udržuje stabilní tlak, snižuje plýtvání plyny a zlepšuje kvalitu svaru.
Bezpečnostní ventil umístěný za manometrem na zadní straně ventilu výrazně zvyšuje provozní bezpečnost. Redukční ventil je vybaven uzavíracím ventilem pro usnadnění práce. Pracovní tlak stačí nastavit jednou a během přestávky v práci zavřít ventil.
Reduktory Brass MOST se používají ke snížení tlaku plynu v plynové láhvi na pracovní tlak používaný na řezací, svařovací, pájecí nebo ohřívací stanici.
| Plyn: | acetylen |
| Typ ventilu: | jednostupňový lahvový |
| Elektrický ohřev: | ne |
| Max. vstupní tlak: | 25 bar |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0–1,5 bar |
| Jmenovitý průtok: | 5 m3/h |
| Připojení vstup: | jařmo |
| Připojení výstup: | závit G 3/8" LH |
| Konec hadice: | 8 mm |
| Plyn: | acetylen |
| Typ ventilu: | jednostupňový lahvový |
| Elektrický ohřev: | ne |
| Max. vstupní tlak: | 25 bar |
| Rozsah pracovního tlaku: | 0–1,5 bar |
| Jmenovitý průtok: | 5 m3/h |
| Připojení vstup: | jařmo |
| Připojení výstup: | závit G 3/8" LH |
| Konec hadice: | 8 mm |
MOST hořáky a příslušenství pro řezání a svařování plynem - instalace hořáku, redukce a pojistek