Ruční plazmový hořák Abicut 45 pro plazmové zdroje Pegas 40 PFC a Pegas 41 PFC od ALFA IN.
| Obj. číslo | 748.0056.1 |
| Obj. číslo | 748.0056.1 |
Ruční plazmový hořák Abicut 45 pro plazmové zdroje Pegas 40 PFC a Pegas 41 PFC od ALFA IN.
Délka 6 metrů.
| Chlazení: | plyn |
| Tloušťka řezu: | 10 mm pri 40 A |
| Zatěžovatel: | 60 % |
| Zatížení: | 40 A |
| Plyn: | vzduch |
| Tlak plynu: | 5,0 bar, 75 psi |
| Průtok plynu: | 119 l/min |
| Zapalování: | bezkontaktní HF |
| Dofuk: | ≥ 60 s |
| Délka: | 6 m |
| Chlazení: | plyn |
| Tloušťka řezu: | 10 mm pri 40 A |
| Zatěžovatel: | 60 % |
| Zatížení: | 40 A |
| Plyn: | vzduch |
| Tlak plynu: | 5,0 bar, 75 psi |
| Průtok plynu: | 119 l/min |
| Zapalování: | bezkontaktní HF |
| Dofuk: | ≥ 60 s |
| Délka: | 6 m |