Stroj FANCUT 100SC pro řezání kovů plazmovým proudem vzduchu a pro svařování MMA elektrodou. Pro řezání oceli, nerezu, hliníku, mědi. S plazmovým 6metrovým řezacím hořákem ITP-100.
| Obj. číslo | 5900300110 |
| Obj. číslo | 5900300110 |
Stroj FANCUT 100SC pro řezání kovů plazmovým proudem vzduchu a pro svařování MMA elektrodou. Pro řezání oceli, nerezu, hliníku, mědi. S plazmovým 6metrovým řezacím hořákem ITP-100.
MOST FANCUT 100 SC je invertorový stroj pro plazmové řezání kovů a pro MMA svařování obalenou elektrodou.
Maximální kvalitní tloušťka řezu kovů je:
Proces je řízen moderním ovládacím panelem s technologií ClearVision, která zajišťuje jasné odečítání parametrů v různých světelných podmínkách. Řezací proud je plynule nastavitelný až do 100 A a svařovací proud až do 280 A. Řezání je k dispozici v kontinuálním 2-krokovém nebo 4-krokovém režimu, jakož i v režimu řezání síťoviny (bez doznívání oblouku při vedení přes síťovinu).
S vhodným příslušenstvím lze plazmový hořák použít i pro drážkování oceli. Plazmový oblouk se zapaluje pomocí technologie SurePlasma bez použití vysokofrekvenčního proudu.
Při svařování MMA elektrodou funkce VRD snižuje napětí naprázdno.
Moderní pouzdro EVO poskytuje vynikající ergonomii a stupeň krytí IP23S. Ventilátor se spouští „na požádání“, což v kombinaci s funkcí pohotovostního režimu šetří energii.
Tlak stlačeného vzduchu se nastavuje pomocí regulátoru s filtrem na zadní straně řezačky a tlačítka na předním panelu.
FANCUT 100SC může být napájen generátorem s funkcí AVR.
Obsah balení:
Volitelně si můžete zakoupit sadu kabelů pro svařování obalenou elektrodou (53 99 990115), která obsahuje 3metrový uzemňovací kabel a 5metrový kabel elektrody, průřez 50 mm² - nejsou součástí dodávky.
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 25 A |
| Max. síťový proud l1: | plazma/elektróda: 21,3/15,9 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | plazma/elektróda: 13,5/8,7 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20 A/88 V–100 A/120 V |
| Napětí naprázdno U0: | plazma/elektróda: 310 V/75 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 63 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 81 A |
| Řezací proud (DZ = x %) I2: | 40 % = 100 A |
| Max. tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 150 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálení oblouku: | bez HF |
| Rozsah svařovacího proudu: | 50 A/22 V – 280 A/31,2 V |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 153 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %): | 198 A |
| Svařovací proud (DZ = 30 %): | 280 A |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | H |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 626 × 230 × 416 mm |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Max. tloušťka řezu: | 40 mm |
| Doporučená tloušťka řezu: | 30 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 25 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 30 mm |
| Kvalitní řez měď: | 10 mm |
| Síťové napětí: | 3 × 400 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 25 A |
| Max. síťový proud l1: | plazma/elektróda: 21,3/15,9 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | plazma/elektróda: 13,5/8,7 A |
| Rozsah řezacího proudu: | 20 A/88 V–100 A/120 V |
| Napětí naprázdno U0: | plazma/elektróda: 310 V/75 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 63 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 81 A |
| Řezací proud (DZ = x %) I2: | 40 % = 100 A |
| Max. tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 150 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálení oblouku: | bez HF |
| Rozsah svařovacího proudu: | 50 A/22 V – 280 A/31,2 V |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 153 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %): | 198 A |
| Svařovací proud (DZ = 30 %): | 280 A |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | H |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 626 × 230 × 416 mm |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Max. tloušťka řezu: | 40 mm |
| Doporučená tloušťka řezu: | 30 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 25 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 30 mm |
| Kvalitní řez měď: | 10 mm |