Vysoce odolný plynem chlazený ruční plazmový hořák Plasma HS-60 HD délky 6 metrů pro plazmový řezací stroj PERUN 40 PLASMA PFC ALFA IN.
| Obj. číslo | 5048 |
| Obj. číslo | 5048 |
Vysoce odolný plynem chlazený ruční plazmový hořák Plasma HS-60 HD délky 6 metrů pro plazmový řezací stroj PERUN 40 PLASMA PFC ALFA IN.

| Chlazení: | plyn |
| Zatěžovatel: | 80 % |
| Zatížení: | 60 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | 4,5–5,0 |
| Průtok plynu: | 150 l/min |
| Zapalování: | bez HF |
| Řízení: | elektroda to Tip |
| Délka: | 6 m |
| Pro plazmový řezací stroj: | PERUN 40 PLASMA PFC |
| Chlazení: | plyn |
| Zatěžovatel: | 80 % |
| Zatížení: | 60 A |
| Plyn: | vzduch/N2 |
| Tlak plynu: | 4,5–5,0 |
| Průtok plynu: | 150 l/min |
| Zapalování: | bez HF |
| Řízení: | elektroda to Tip |
| Délka: | 6 m |
| Pro plazmový řezací stroj: | PERUN 40 PLASMA PFC |