Stroj FANCUT 45 pro řezání kovů plazmovým proudem vzduchu. Pro řezání oceli, nerezu, hliníku. S plazmovým 6metrovým řezacím hořákem IPT-40.
| Obj. číslo | 5900300045 |
| Obj. číslo | 5900300045 |
Stroj FANCUT 45 pro řezání kovů plazmovým proudem vzduchu. Pro řezání oceli, nerezu, hliníku. S plazmovým 6metrovým řezacím hořákem IPT-40.
MOST FANCUT 45 je invertorový stroj pro plazmové řezání kovů. Maximální kvalitní tloušťka řezu kovů je:
Proces je řízen moderním ovládacím panelem s technologií ClearVision, která zajišťuje jasné odečítání parametrů v různých světelných podmínkách. Řezací proud je plynule nastavitelný do 45 A. Řezání je k dispozici v kontinuálním 2-krokovém nebo 4-krokovém režimu, jakož i v režimu řezání síťoviny (bez doznívání oblouku při vedení přes síťovinu).
Plazmový oblouk se zapaluje pomocí technologie SurePlasma bez použití vysokofrekvenčního proudu.
Moderní pouzdro EVO poskytuje vynikající ergonomii a stupeň krytí IP23S. Ventilátor se spouští „na požádání“, což v kombinaci s funkcí pohotovostního režimu šetří energii.
Tlak stlačeného vzduchu se nastavuje pomocí regulátoru s filtrem na zadní straně řezačky a tlačítka na předním panelu..
Obsah balení:
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 16C A |
| Max. síťový proud l1: | 23 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 11,5 A |
| Spotřeba energie v klidovém stavu: | 11 W |
| Rozsah řezacího proudu: | 20 A/88 V – 45 A/89 V |
| Napětí naprázdno U0: | 300 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 23 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 30 A |
| Řezací proud (DZ = x %) I2: | 40 % = 45 A |
| Vstupní tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 145 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálení oblouku: | bez HF |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 140 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %): | 181 A |
| Svařovací proud (DZ = 30 %): | 280 A |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | H |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 546 × 166 × 280 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Max. tloušťka řezu: | 20 mm |
| Doporučená tloušťka řezu: | 15 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 15 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 15 mm |
| Síťové napětí: | 1 × 230 V/50–60 Hz |
| Jištění: | 16C A |
| Max. síťový proud l1: | 23 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 11,5 A |
| Spotřeba energie v klidovém stavu: | 11 W |
| Rozsah řezacího proudu: | 20 A/88 V – 45 A/89 V |
| Napětí naprázdno U0: | 300 V |
| Řezací proud (X = 100 %) I2: | 23 A |
| Řezací proud (X = 60 %) I2: | 30 A |
| Řezací proud (DZ = x %) I2: | 40 % = 45 A |
| Vstupní tlak vzduchu: | 3,5 – 5,5 bar |
| Spotřeba vzduchu: | 145 l/min |
| Účinnosť: | ≥ 85 % % |
| Zapálení oblouku: | bez HF |
| Zvárací prúd (DZ = 100 %): | 140 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %): | 181 A |
| Svařovací proud (DZ = 30 %): | 280 A |
| Regulace proudu: | plynulá |
| Třída izolace: | H |
| Krytí (stupeň ochrany): | IP23 S |
| Rozměry: | 546 × 166 × 280 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Max. tloušťka řezu: | 20 mm |
| Doporučená tloušťka řezu: | 15 mm |
| Kvalitní řez hliník: | 15 mm |
| Kvalitní řez nerez: | 15 mm |