Poměděný drát pro MAG svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Pro svařování sprchovým obloukem při vysokém napětí a pro svařování s nízkým napětím při zkratovém přenášení kovu.
| Obj. číslo | 1150172103 |
| Cena za kg | 57,00 Kč |
| Balenie | 15 kg |
| Obj. číslo | 1150172103 |
| Cena za kg | 57,00 Kč |
Poměděný drát pro MAG svařování nelegovaných a jemnozrnných ocelí. Pro svařování sprchovým obloukem při vysokém napětí a pro svařování s nízkým napětím při zkratovém přenášení kovu.
Uvedená cena je za celé balení. Tento drát prodáváme po celých baleních, v 15kg kovové cívce. 1 paleta = 64 x 15 kg = 960 kg.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C = 0,1; S = 0,9; Mn = 1,5; pokrytý mědí % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 460 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 MPa |
| Tažnost A5: | 25 % |
| KV/T: | 100 J (-10 °C) / 80 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G422MIC 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| DIN: | 8559: SG2 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / CE / DB / LR / TÜV / NAKS |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MAG |
| Průměr: | 1,0 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na plus pólu (=+) |
| Ochranný plyn: | CO2 / argon + CO2 (M12) |
| Chemické složení: | C = 0,1; S = 0,9; Mn = 1,5; pokrytý mědí % |
| Svařovací polohy: | všechny s výjimkou svislé polohy dolů |
| Balení: | 15 kg |
| Mez kluzu Re: | 460 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 560 MPa |
| Tažnost A5: | 25 % |
| KV/T: | 100 J (-10 °C) / 80 J (-20 °C) |
| Standardy EN ISO: | PN-EN ISO 14341-A: G422MIC 3Si1 |
| AWS (American Welding Society): | A5.18: ER70S-6 |
| Werkstoff nr.: | 1.5125 |
| DIN: | 8559: SG2 |
| Schválení/Certifikace: | ABS / CE / DB / LR / TÜV / NAKS |