Trubičkový drát (plněná elektroda) s vlastním stíněním bez potřeby ochranného plynu pro svařování uhlíkových ocelí s běžnou nebo zvýšenou odolností nepřekračující 510 MPa. Drát pro svařování ve všech polohách.
| Obj. číslo | T71GS.018 |
| Cena za kg | 286,00 Kč |
| Balenie | 1 kg |
| Obj. číslo | T71GS.018 |
| Cena za kg | 286,00 Kč |
Při nákupu tohoto produktu máte možnost zakoupit produkty z níže uvedeného seznamu za zvýhodněnou cenu.
Trubičkový drát (plněná elektroda) s vlastním stíněním bez potřeby ochranného plynu pro svařování uhlíkových ocelí s běžnou nebo zvýšenou odolností nepřekračující 510 MPa. Drát pro svařování ve všech polohách.
Uvedená cena je za celé balení drátu. Drát prodáváme pouze po celých baleních = 1kg cívka. Průměr cívky je 100 mm, vnitřní průměr otvoru cívky je 17 mm.
Trubičkový drát Tysweld T71GS je nejběžnější drát určený pro svařování oceli i pro hobby „domácích“ svářečů.
Je používán ve stavebnictví, při výrobě nádrží, zemědělského nářadí, výrobě a opravě zařízení.
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Proud: | 40–100 A |
| Napětí: | 14 – 16 V |
| Ochranný plyn: | bez plynu, s vlastní ochranou |
| Chemické složení: | C = 0,2 % ; Si = 0,3 % ; Mn = 1,0 % ; Al = 2,0 % % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Rychlost podávání drátu: | 3,0–7,0 m/min |
| Produktivita: | 0,4–2,6 kg/h (0,4 – 2,6) |
| Balení: | 1 kg |
| Mez kluzu Re: | 380 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 500 MPa |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 27 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14175 |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-GS |
| Použití pro materiál: | ocel |
| Metoda svařování: | MIG/MAG |
| Průměr: | 0,8 mm |
| Druh proudu: | stejnosměrný - elektroda na mínus pólu (=-) |
| Proud: | 40–100 A |
| Napětí: | 14 – 16 V |
| Ochranný plyn: | bez plynu, s vlastní ochranou |
| Chemické složení: | C = 0,2 % ; Si = 0,3 % ; Mn = 1,0 % ; Al = 2,0 % % |
| Svařovací polohy: | všechny |
| Rychlost podávání drátu: | 3,0–7,0 m/min |
| Produktivita: | 0,4–2,6 kg/h (0,4 – 2,6) |
| Balení: | 1 kg |
| Mez kluzu Re: | 380 MPa |
| Pevnost v tahu Rm: | 500 MPa |
| Tažnost A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 27 J (20 °C) |
| Standardy EN ISO: | EN ISO 14175 |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-GS |