Svářečské rukavice nejvyšší kvality pro svařování metodou MIG/MAG. Obšívané kevlarovými nitěmi s bavlněnou podšívkou. Odolné vůči vysokým teplotám do 100 °C.
| Obj. číslo | 7754031960 |
| Obj. číslo | 7754031960 |
Svářečské rukavice nejvyšší kvality pro svařování metodou MIG/MAG. Obšívané kevlarovými nitěmi s bavlněnou podšívkou. Odolné vůči vysokým teplotám do 100 °C.
Rukavice splňují normy:

| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ano |
| Barva: | bílá + žlutá |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |
| Kategorie: | II |
| Materiál: | hovězí štípenka |
| Velikost rukavic: | 10 |
| Použití rukavic: | svářečské rukavice MIG/MAG |
| Délka: | 35 cm |
| Tloušťka: | 1,1–1,3 mm |
| Podšívka: | ano |
| Barva: | bílá + žlutá |
| Normy: | EN 388 / EN 407 / EN 420 / EN 12477 + A1 |