Svařovací synergický invertor s vodním chlazením v kompaktním provedení pro svařování MIG/MAG, MMA a drážkování.
| Obj. číslo | E.070-44H |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | E.070-44H |
Svařovací synergický invertor s vodním chlazením v kompaktním provedení pro svařování MIG/MAG, MMA a drážkování.
Tento invertor je ve verzi s vodním chlazením v kompaktním provedení. Lze dodat i ve verzi se snímatelným posuvem drátu, s ramenem nebo bez vodního chlazení.
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Síťové napětí: | 3 x 400 V/50 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 40–500 A , MMA: 10–400 A |
| Napětí naprázdno U0: | 92 V |
| Jištění: | 32 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 31,3 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 420 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 60 % = 500 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1–26 m/min |
| Rozměry: | 474 × 846 × 1150 mm |
| Hmotnost: | 99 kg |
| Hmotnost cívky: | 18 |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Chladící výkon (Q = 1l/min): | 0,74 kW |
| Celkový obsah kapaliny: | 3,5 l |
| Maximální tlak: | 3,5 |
| Maximální průtok: | 8 l/min |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA |
| Síťové napětí: | 3 x 400 V/50 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 40–500 A , MMA: 10–400 A |
| Napětí naprázdno U0: | 92 V |
| Jištění: | 32 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | 31,3 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | 420 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | 60 % = 500 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1–26 m/min |
| Rozměry: | 474 × 846 × 1150 mm |
| Hmotnost: | 99 kg |
| Hmotnost cívky: | 18 |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Chladící výkon (Q = 1l/min): | 0,74 kW |
| Celkový obsah kapaliny: | 3,5 l |
| Maximální tlak: | 3,5 |
| Maximální průtok: | 8 l/min |