Synergický invertor s oddělitelným posuvem drátu pro svařování MIG/MAG, MMA a drážkování. Svářečka pro svařování oceli, hliníku a různých kovových materiálů a slitiny a různých typů spojů při využití drátů průměru 0,8–1,2 mm, resp. až 1,6 mm.
| Obj. číslo | E.065H+dod |
Cena na dotaz
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | E.065H+dod |
Synergický invertor s oddělitelným posuvem drátu pro svařování MIG/MAG, MMA a drážkování. Svářečka pro svařování oceli, hliníku a různých kovových materiálů a slitiny a různých typů spojů při využití drátů průměru 0,8–1,2 mm, resp. až 1,6 mm.
Ve výbavě je modul 99 jobů pro uložení přednastavených hodnot a modul pro MMA svařování.
Svářečka má vynikající charakteristiky pro svařování obalenou elektrodou do průměru 5,0 mm.
Sestava obsahuje:
Zdroj aXe 500 IN GENERATOR H2O ALFA IN

| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 1,6 mm |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / drážkování |
| Síťové napětí: | 3 x 400 V/50 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 40–500 A , MMA: 10–400 A |
| Napětí naprázdno U20: | 92 V |
| Jištění: | 32 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MIG/MAG: 31,3 A; MMA: 30,3 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 420 A; MMA: 400 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG: 60 % = 500 A; MMA: 100 % = 400 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1–26 m/min |
| Rozměry: | 474 × 846 × 956 mm |
| Hmotnost: | generátor: 84 kg, posuvová jednotka: 21,5 kg |
| Hmotnost cívky: | 18 |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Chladící výkon (Q = 1l/min): | 0,74 kW |
| Celkový obsah kapaliny: | 3,5 l |
| Maximální tlak: | 3,5 |
| Maximální průtok: | 8 l/min |
| Barva: | bílá + černá |
| Použití: | profesionál |
| Výkon: | průmyslová zátěž nad 220 A |
| Svařovaný materiál: | ocel / hliník |
| Průměr svařovacího drátu: | 0,8 mm / 1,0 mm / 1,2 mm / 1,6 mm |
| Chlazení: | kapalinou (vodou) |
| Podavač drátu: | čtyřkladkový |
| Metoda svařování: | MIG/MAG / MMA / drážkování |
| Síťové napětí: | 3 x 400 V/50 Hz |
| Rozsah svařovacího proudu: | MIG/MAG: 40–500 A , MMA: 10–400 A |
| Napětí naprázdno U20: | 92 V |
| Jištění: | 32 A |
| Max. efektivní proud I1eff: | MIG/MAG: 31,3 A; MMA: 30,3 A |
| Svařovací proud (DZ = 100 %) I2: | MIG/MAG: 420 A; MMA: 400 A |
| Svařovací proud (DZ = 60 %) I2: | 500 A |
| Svařovací proud (DZ = x %) I2: | MIG/MAG: 60 % = 500 A; MMA: 100 % = 400 A |
| Krytí: | IP 23S |
| Rychlost podávání drátu: | 1–26 m/min |
| Rozměry: | 474 × 846 × 956 mm |
| Hmotnost: | generátor: 84 kg, posuvová jednotka: 21,5 kg |
| Hmotnost cívky: | 18 |
| Průměr cívky: | 300 mm |
| Chladící výkon (Q = 1l/min): | 0,74 kW |
| Celkový obsah kapaliny: | 3,5 l |
| Maximální tlak: | 3,5 |
| Maximální průtok: | 8 l/min |
| Barva: | bílá + černá |
Svařovací invertor aXe 500 IN Alfa IN
Drážkování svářečkou aXe 500 IN Alfa IN