Vodou chlazený hořák MW 5500 Powermaster pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 500 A (CO2) a 450 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 100 % pracovního cyklu. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 1,0–1,6 mm. Délka hořáku 5 metrů.
| Obj. číslo | 503.5501.5 |
| Obj. číslo | 503.5501.5 |
Vodou chlazený hořák MW 5500 Powermaster pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 500 A (CO2) a 450 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 100 % pracovního cyklu. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 1,0–1,6 mm. Délka hořáku 5 metrů.
Podrobnější informace naleznete v technickém listu hořáku.
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 2 |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 500 A CO2; 450 A MIX M21 |
| Průměr drátu: | 1,0–1,6 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Ovládání hořáku: | Powermaster - s digitálním displejem |
| Délka hořáku: | 5 m |
| Použití hořáku: | MIG/MAG |
| Chlazení: | kapalinou (vodní) |
| Držadlo (rukojeť): | velikost 2 |
| Zatěžovatel 100% pracovního cyklu: | 500 A CO2; 450 A MIX M21 |
| Průměr drátu: | 1,0–1,6 mm |
| Koncovka hořáku: | EURO koncovka |
| Ovládání hořáku: | Powermaster - s digitálním displejem |
| Délka hořáku: | 5 m |